840
127633

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

Bretonsk fiskarflicka

Olja på fransktillverkad duk 73 x 48,5 cm.

Rullningsveck samt krackelyrer.