85
88437

Robert Lundberg

(Sverige, 1861-1903)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
Robert Lundberg
(Sverige, 1861-1903)

"Ottefåglar"

Signerad Rob. Lundberg och daterad Stockholm -92. Duk 44 x 72,5 cm.