861
127881

FÅTÖLJ, 1960-tal, trol. Danmark.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris

Svart skinn. Ben av jakaranda.

Obetydligt slitage.