861
127881

FÅTÖLJ, 1960-tal, trol. Danmark.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris

Svart skinn. Ben av jakaranda.

Obetydligt slitage.