891
128511

FICKSPEGEL, mässing och emalj. Möjligen Frankrike 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

På locket afrodite, frånsidan med dekor av graverade bladslingor. 7,5 x 7,5.

Skador i emaljen.