90
111641

FAT, flintgods, 1800-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
97 - 145 EUR
111 - 166 USD
Klubbat pris
500 SEK
FAT, flintgods, 1800-tal.

Ovalt med dekor i blått av kinesiserande dekor av flodlandskap. Längd 46 cm.

Kantglasyrslitage.