916
71137

Elegant kvinna med pärlor och spets

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Duk 74 x 60 cm.

Lagningar

Proveniens

Proveniens: Urmakaren Ingvar Månsson, Malmö