952
129451

SPEGEL. Rokoko.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
6 400 SEK
SPEGEL. Rokoko.

Bronserad. Uppsvängt delvis genombrutet krön. Dekor av blommor och blad. Höjd 89, bredd 50 cm.

Lagningar, skador, delar saknas, gammalt men ej ursprungligt glas.