96
111875

Thomas Byron Lyle

(Storbritannien)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
876 - 1 050 EUR
912 - 1 090 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Thomas Byron Lyle
(Storbritannien)

Vid brunnen

Signerad T. Byron Lyle och daterad 1879. Duk 72 x 92,5 cm.

Krackelyrer, smärre färgbortfall.