98
111885

Helen Cordelia Angell Coleman, tillskriven

(Storbritannien, 1847-1884)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
3 600 SEK
(Storbritannien, 1847-1884)

"Asters in a vase"

Otydligt signerad. Akvarell 35,5 x 24 cm.