1024
127819

SANDALETTER, ett par, Bruno Magli 1970-tal.

Utropspris
300 - 500 SEK
29 - 48 EUR
33 - 54 USD
Klubbat pris
600 SEK

Remmar i vitt lack. Storlek 38 1/2 enl märkning. Märkt: "BRUNO MAGLI PER GILARDINI FIRENZE". Klackhöjd 7 cm.

Smärre slitage.

Originalkartong medföljer.