1128
137331

HALSBAND, Valentino

Utropspris
800 - 1 000 SEK
77 - 96 EUR
87 - 108 USD
Klubbat pris
HALSBAND, Valentino

Treradigt med glaspärlor i blått och guld. Spänne i guldmetall med blå sten. Längd ca 80 cm (inkl spänne). Stämplat "Valentino". Spännet 4 x 3,5 cm.

Obet. slitage