1203
135251

RESVÄSKA, Louis Vuitton, 1980-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
364 - 545 EUR
381 - 571 USD
Klubbat pris
7 800 SEK

Monogrammönstrad canvas med bruna skinndetaljer. Hänglås märkt "LV Louis Vuitton Paris" Nycklarna märkta 215. Nummer inpräglat i skinnrem "853". Remmar invändigt märkta "Louis Vuitton". Senare adresslapp märkt "Louis Vuitton Paris made in France". Längd 79, höjd 53 samt djup 25,3 cm.

Obetydligt slitage. En fotknapp utbytt.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?