138
133133

Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

Stenbrott

Signerad Olof Hermelin och daterad 1903. Duk 66,5 x 105,5 cm.