171
135857

Francis Newton Souza

(Indien, 1924-2002)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris

Francis Newton Souza
(Indien, 1924-2002)

Utan titel (Standing nude)

Litografi, 1963, signerad 88/100. 37,5 x 26,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Tilläggslista

Berörs ej av konstnärsavgift