195
124835

FIGURIN, blanc de chine. Qing dynastin.

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
177 - 353 EUR
184 - 368 USD
Klubbat pris

Stående figur föreställande Sholaou. Höjd 31 cm.

Skador, lagningar.

Proveniens

Stig Bojlingssamling.