261
134869

VERNER PANTON, "Pantonova Chairs", 3 st, Fritz Hansen, Danmark 1970-tal.

Utropspris
4 000 SEK
349 EUR
365 USD
Klubbat pris

Svängd form, svartlackerat stål med lösa dynor i gult tyg. Höjd 74 cm.

Smärre slitage. (3)