Arne Jones E1299
316
138551

FÖRRÄTTSGAFFLAR, 3 st, silver. P.Zethelius, Stockholm 1802. Modell svensk rund.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
95 - 114 EUR
109 - 130 USD
Klubbat pris
1 800 SEK

Monogram OS.

Lagning.

Proveniens

Olof Sandelin (Sintram i Gösta Berlings Saga)