333
135925

SPEGEL. Sverige, 1800-talets första hälft. Empire.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av ymnighetshorn och medusamaskaroner. Höjd 93, bredd 46 cm.

Senare glas.