Madeleine Pyk – en samling F769
375
132981

GALLERIMATTA. Semiantik Kayseri Saff. 231x83 cm.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
474 - 664 EUR
543 - 760 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Åtta fält med polykroma människor, djur, byggnader, träd, blommor och nischer. Benvit huvudbård med Moldavian, palmett- och blomranka.

Något slitage och smutsig, obet. lagning. En kortsida med smärre skador.