377
120709

SOFFA, sannolikt Elias Barup, "Den Spanska Möbeln", Gärsnäs 1920-30-tal.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Alm, kassetterad sida, stoppad klädsel i röd sammet med pärlspik. Längd 139 cm, djup 77 cm, höjd 90 cm.

Slitage.