401
139309

MATTA, Rölakan, troligen Sverige, Signerad N, 1900-tal. 242,5 x 164,5.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
383 - 479 EUR
433 - 542 USD
Klubbat pris

Dekor av polykroma trappstegsformationer och husgavlar.

Något smutsig, fläckar.