407
139379

Julius Kronberg

(Sverige, 1850-1921)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
Julius Kronberg
(Sverige, 1850-1921)

Jägare vid gärdesgård

Signerad J. Kronberg och daterad -69. Duk 35 x 42,5 cm.