410
134679

Louis Cane

(Frankrike, Född 1943)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
879 - 1 050 EUR
933 - 1 120 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Louis Cane
(Frankrike, Född 1943)

Liggande figur

Signerad Cane och numrerad EA 2/4. Brons. Längd 26,5, höjd 16 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

136. Nils Fougstedt, bordslampa, modell "698", Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1928.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK