464
140011

BORDSPENDYL. Fransk senempire, 1820-40-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Förgylld brons. Gudinna med passare vid klot och böcker. Längd 46, höjd 59 cm.

Visare samt dekordelar saknas.