473
140053

KANDELABRAR, ett par. 1800-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 400 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Sjöjungfru uppbärande ljusarmar. Höjd 39 cm.

Lagningar.