475
140057

LJUSSTAKAR, ett par. Empirestil, 1800/1900-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 440 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Förgylld och patinerad brons samt glas med rutmönster. Egyptiserande figurer. Höjd 32 cm.

Omarbetade.