481
132475

Fransk konstnär 1700-tal

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Klubbat pris
Fransk konstnär 1700-tal

Landskap med franskt slott

Signerad Butay. Duk 35 x 49 cm.

Lagning. Krackeleringar.