496
140323

SIDEBOARD, palisander, 1960-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris

Tre + tre lådor flankerande dörrpar. Längd 185 cm, djup 46 cm.

Fanérskador.