496
140323

SIDEBOARD, palisander, 1960-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris

Tre + tre lådor flankerande dörrpar. Längd 185 cm, djup 46 cm.

Fanérskador.