536
137963

SKÅP. Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Fanerat med mahogny. Hyllplan bakom dörr, flankerad av halvkolonner. Längd 107, bredd 47, höjd 165 cm.