541
140691

BYRÅ. Sengustaviansk.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
9 800 SEK
BYRÅ. Sengustaviansk.

Fanerad med mahogny. Träskiva med kolmårdsmarmorering. Tre lådor, den översta med fack. Längd 103, bredd 55, höjd 85,5 cm.

Kompletteringar, senare skiva, ställvis maskstungen, skador.