577
141113

STOLAR, fem stycken. "Point". Jonas Bohlin, Källemo AB, Värnamo 1980-talets senare del.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
8 200 SEK

Svart skinn och krom.

Smärre slitage.