618
141799

SOFFA. Enligt uppgift Josef Frank.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Rotting. Svängd form. Sitt- och ryggplymåer. Längd 186, höjd 77 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Camilla Hollander.