63
124897

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Månskenslandskap med figurer och boskap vid kanal.

Uppfodrad duk 115 x 96

Färgbortfall. Lagning. Reva.