650
142715

FÅTÖLJ, "Torparen", Gustaf Axel Berg, Stockholm 1940-tal.

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
190 - 380 EUR
217 - 434 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Laminerat böjträ av björk och flätad sadelgjord.

Skador, fläckar.