664
142981

ELDHUNDAR, ett par. Louis XVI-stil, 1800-talets slut.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Förgylld brons. Dekor av urnor och girlander. Längd 31 cm.