78
129773

Bord, Sverige 1930-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
3 600 SEK
Bord, Sverige 1930-tal.

Runt med tennskiva, svartlackerad benställning, hyllplan, tre runda ben. Diameter 56 cm, höjd 61 cm.

Slitage.

Tilläggslista

Renoverad, ommålad.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

134. Luca Nichetto, bordslampa, "Fusa 45", Firma Svenskt Tenn, efter 2019.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
Fair warning
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK