9
126181

Louis Aimé Japy

(Schweiz/Frankrike, 1840-1916)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 330 - 1 600 EUR
1 390 - 1 670 USD
Klubbat pris
Louis Aimé Japy

Pastoralt landskap

Signerad Japy. Uppfodrad duk 55 x 46 cm.

Färgbortfall, krackelyrer, smärre skrapmärken samt ytsmuts.