100
155125

KARMSTOLAR, fyra stycken. Senempire, förmodligen Baltikum.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
29 000 SEK

Fanerade med mahogny. Svängd form. Snidad dekor av musslor, voluter och akantus. Lös stoppad sits.

Fanerskador, lagningar, kompletteringar.