102
153721

KARMSTOL. Gustaviansk, Lindome.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
4 200 SEK

Bonad. Trapetsformad genombruten rygg med kopplade spjälor. Raka kannelerade ben. Dekor av bladsnitt. Lös stoppad sits. Signerad MOS samt No3.

Lagningar, obetydligt maskstungen.