106
155215

SPEGEL. Sengustaviansk.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
872 - 1 310 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris
9 500 SEK
SPEGEL. Sengustaviansk.

Förgylld och bronserad. Rektangulär med utskjutande krön. Dekor av ryttare och ansiktsmaskaroner. Höjd 192, bredd 96 cm.

Skador, dekorkompletteringar.