109
148285

SPEGEL. Gustaviansk.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
580 - 773 USD
Klubbat pris
9 500 SEK
SPEGEL. Gustaviansk.

Förgylld och bronserad. Oval. Dekor av pärlstav, lagerkvistar och krönande bandrosett. Höjd 96, bredd 62,5 cm.

Senare glas och krön.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

55. Soffa, Stockholmsarbete, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK