112
151907

BYRÅ. Sengustaviansk.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
BYRÅ. Sengustaviansk.

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Rektangulär. Tre lådor. Dekor av tandsnitt. Bredd 122. djup 60, höjd 82,5 cm. Nyckel medföljer.

Senare lås, beslag och nyckelskyltar, lagningar.