116
155865

BÄGARE, silver. J.L.Starin, Stockholm 1740.

Utropspris
4 000 SEK
349 EUR
365 USD
Klubbat pris

Invändigt förgylld. Konande på rund räfflad fot. Vågbandsdekor. Höjd 8,3 cm.

Småbucklor.