145
139379

Julius Kronberg

(Sverige, 1850-1921)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
Julius Kronberg
(Sverige, 1850-1921)

Jägare vid gärdesgård

Signerad J. Kronberg och daterad -69. Duk 35 x 42,5 cm.