15
146331

Pietro Bello

(Italien, 1830-1909)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Pietro Bello
(Italien, 1830-1909)

Napolitanska kustvyer

Signerade P. Bello och daterade 1890. Akvareller, 2 st, 28 x 47 respektive 44 x 27 cm.

Något gulnade.