162
155097

TESKEDAR, 6 st, silver. Ryssland, 1800-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Förgyllda med graverad dekor. Längd 14 cm.