186
156312

TALLRIK, porslin. Kina Qing dynastin, 1700-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
78 - 97 EUR
89 - 111 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Rund. Djup med dekor av antikviteter och blommande grenar i underglasyrblått. Diam 21.

Nagg.