188
146121

SPEGEL. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Förgylld. Uppsvängt krön med dekor av musselformation. Liknande nederdel. Höjd 101 cm.

Krederingsbortfall.