Arne Jones E1299
20
145727

Harald Wiberg

(Sverige, 1908-1986)
Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
664 - 854 EUR
760 - 977 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Harald Wiberg
(Sverige, 1908-1986)

Kråkor i vegetation

Signerad Harald Wiberg och daterad 1946. Duk 54 x 65 cm.

Formgivare